Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 03.08.2008, 19:30
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
mam dosyc glupie pytanie bo nie znam sie na opcjach forum jak wkleic takie obrazki i gdzie to zrobic(wiem ze w panelu uzytkownika ,tylko co dalej) jak np ma Nero-"zero tolerancji dla ..." ,Szprotson ma cos z Lechia to co jest pod postem ,Kamik ma jakis obrazek Wisla Skawina,
Panel Użytkownika ---> Edytuj podpis

W polu tekstowym wstawiasz formułę:

[url]lalalalala[/img]

Gdzie lalalalalala odpowiada adresowi grafiki, którą chcesz wstawić do podpisu.

Na przykładzie sygnaturki "Nero", gdzie adresem grafiki jest http://i30.tinypic.com/2w4iru8.jpg



W taki sam sposób możesz zawierać obrazki w poście.
Odpowiedz cytując