DominoForza napisał(a):

mam dosyc glupie pytanie bo nie znam sie na opcjach forum jak wkleic takie obrazki i gdzie to zrobic(wiem ze w panelu uzytkownika ,tylko co dalej) jak np ma Nero-"zero tolerancji dla ..." ,Szprotson ma cos z Lechia to co jest pod postem ,Kamik ma jakis obrazek Wisla Skawina,
|
Panel Użytkownika ---> Edytuj podpis
W polu tekstowym wstawiasz formułę:
[url]lalalalala[/img]
Gdzie lalalalalala odpowiada adresowi grafiki, którą chcesz wstawić do podpisu.
Na przykładzie sygnaturki "Nero", gdzie adresem grafiki jest http://i30.tinypic.com/2w4iru8.jpg
W taki sam sposób możesz zawierać obrazki w poście.