Wyświetl pojedynczy post
PowerWiślak123
Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2867
Stary 03.08.2008, 19:01
W zasadzie to polityka Wisły trochę mnie dziwi, kupimy piłkarza jeśli przejdziemy Beitar, nie lepiej wzmacniać zespół po to żeby wygrywać, rozumieme obawy, że nie awansujemy ale to jest sport. Z resztą kupno piłkarza już teraz da mu szansę na zgranie się przez cały sezon i w przyszłym roku będzie łatwiej walczyć o puchary. Oczywiście nie wiemy czy faktycznie Nei był tak blisko Wisły jak podawały gazety. Zaczekajmy do środy z ostateczną oceną sytuacji w klubie.

"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
Odpowiedz cytując