|
Ja wolałbym jednak widzieć Boguskiego na prawej, bo lepiej sobie tam radzi, Łobo jest bardziej doświadczony i to raczej on zagra na lewej flance. Z resztą Boguski z prawej strony na prawdę jest groźny, po co psuć dobrze działający mechanizm. Bardziej obawiam się o stopera. Myślę, że na środku zagra Singlar, jeśli by miał kłopoty to najwyżej w czasie meczu zamieni się pozycją z Baszczyńskim.
"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
|