serpico napisał(a):

|
Slusznie piszesz PvD. Ale chyba zdajesz sobie sprawe, ze taka niezorganizowana masa kibicow ma iluzoryczne szanse zeby wypracowac jakies wspolne stanowisko, a co dopiero aby zostalo ono wysluchane.
|
to czemu nie chcą się zrzeszyć? albo inaczej. czemu pozostając niezszerzonymi nie chcą w niczym brać udziału?
Cytat:
|
Do tego celu zostalo chyba powolane SKWK i to od Was powinna wyjsc incjatywa w dzialaniu, ktora to zostanie poparta (oby) przez rzesze kibicow nie wchodzacych w struktury SKWK. To Wy macie juz pewne doswiadczenia w kontakcie z klubem, strukture, strone internetowa, mozliwosc zwolania spotkania itp.
|
do wielu spraw SKWK zostało powołone głównie do spraw kibicowskich, ale skoro są(?) chętni do działania w innych sprawach to czemu nie? np. czemu nikt nie pomoże w lobbowaniu za Tarnowem? aby uciąć Rogali "prowizję" od gry na Śląskim?
Cytat:
|
W Milanie byla podobna sytuacja i kibice napisali list otwarty do zarzadu, sprzeciwiajac sie takiej polityce personalnej i brakowi transferow. To tylko przyklad, ze jednak moza sie zoorganizowac.
|
nie chodzi o robienie szumu i tylko szumu, bo trzeba dobrze przemyśleć tkaie działanie opublikujesz taki list i co? "dobrzy doradcy" Cupiała polecą do prezesa i powiedzą"Panie prezesie niech pan patrzy, pan daje tyle kasy, a oni pana oczerniają itp" i będą robić wszystko by cię uciszyć, trzeba mieć długofalowy plan działania i ludzi do działania,a ludzi jak wiadomo brak.
Cytat:
|
Nie chodzi nawet o wymierne korzysci, bo nikt w klubie pod wplywem kibicow nie wyda nagle paru mln Euro na transfery. Ale chodzi o to aby pokazac, ze mamy swoje zdanie, poglady, nie jestesmy jak stado owiec, ktore wszystko moga przyjac bez wlasnego zdania, ktoremu klub regularnie pokazuje, ze ma ich w dupie.
|
ale oni to już wiedzą i mają to gdzieś bo widzą że taki Po Prostu Wiślak nie pójdzie pod bramę nie ujawni się nie nie powie prosto w twarz "ty i ty jesteście złodziejami w tym klubie" rozumiesz to? on nie nadstawi 4 liter byś ty się mógł cieszyć z tego czy innego faktu czy działania.
to tak jak z lekcją dopingu. Wszyscy tweirdzili ze to super pomysł a gdy przyszło co do czego to ok 70 z tego 3/4 znajomi
Cytat:
|
Np. kibice CSKA Sofia kiedy zdegradowali ich klub do 2 ligi blokowali jego siedzibę przez kilka dni, u nas pewnie skonczyloby sie na krzykach na forum.
|
no bo na Wiśle wyznawana jest zasada niech tamci(inni) załatwiają.
i jeszcze słówko do Po Prostu Wiślak
to nie ja (przynajmniejnie na tym forum) ale ty krzyczysz i oburzasz się na takie a nie inne działania TFK handel i Cupiała. Więc chyba jasne jest że to ty powinieneś coś robić a nie ja.