Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline
#
1246
03.08.2008, 18:18
czy ktos ma linka z grą carmageddon, pierwszą wersją, na rapida?
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
karmel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karmel1906
Znajdź inne posty napisane przez karmel1906