Po prostu Wiślak napisał(a):

|
A jaką to głośną publiczna akcję zrobiło w sprawie Rogali SKWK? Jaki odniosło sukces w odsunięciu go od Cupiałą na tych swoich słynnych spotkaniach? Jakie sukcesy SKWK odniosło w dawaniu Cupiałowi do zrozumienia, że obecnie postępuje źle? Jakie efekty dało Wasze zabieganie o budowę boisk treningowych – powstały dzięki Wam?
|
brawo za ripostę pogratulował "co się mnie czepiacie skoro sami nic nie zrobiliście" najlepiej tak no nie?
a poza tym gdzie ja gdzieś wspominałem o SKWK

czyli jak SKWK nie zrobiło ty masz to w dupie tak


super może być i tak.
Widzisz nie na głośnych akcjach polega sprawa i na chwaleniu się ale na systematycznym działaniu niekoniecznie głośnym i szumnym.
Cytat:
|
Jakoś nie wiedzę, by te Wasze posiedzenia dały realnie większy efekt, niż klepanie na klawiaturze…Może Wam brakuje nie tylko rzeczywistego nacisku, znaczenia, ale też pomysłów?
|
nie widzisz i pewnie nie zobaczysz dopóki nie kupisz anteny satelitarnej
Problem polega na tym , że ja chce żeby tacy jak ty zaczęli coś działać i skupiać wokół siebie ludzi podobnie myślących ale skoro ty odbierasz to jako atak to proszę bardzo.
a może brakuje takich ludzi jak Ty? wziąłeś to pod uwagę? ludzie od spraw kibicowskich są, a może tych od innych spraw siedzą przed kompem i to ch brakuje?
daruj sobie ironiczne glupie pytania o "złotą erę" jestem jutro na Wiśle niemal cały dzień, Jeśli wyrażasz chęć spotkania dalesz eustalenia na priv. Możemy przy piwku dojść do jakiś konkretów.
I do moich wypowiedzi nie mieszaj SKWK bo w żadnej wypowiedzi sie do niego nie odnosiłem.