Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 03.08.2008, 17:55
PvD napisał(a):
brzemienne decyzje zapadały już wcześniej niż przed Valerengą one już były wtedy gdy była "złota"era drużyny Kasperczaka tylko wtedy nikt się do tych decyzji nie przypierdzielał bo mieliście sukces, wtedy nikt głośno nie krzyczał jak to brzemienne decyzje są podejmowane, a teraz te efekty widać, jakbyśmy nie przegrali z Tbilisi i Dyanmo to dalej byś twierdził że jest super
Nie rozumiem o czym Ty piszesz – ja akurat nigdy nie twierdziłem, że "jest super", w Wiśle bez boisk treningowych, itd. – wiec nie mógłbym tak twierdzić dalej, nawet gdybyśmy wyeliminowali Real Madryt Proste jak konstrukcja cepa…Wiadomo było, że bez tego każdy sukces będzie jednorazowym wyskokiem na wyrost, o czym mówił głośno także Kasperczak.

Miejsce polskiej piłki infrastrukturalnie, finansowo i organizacyjnie już od dawna jest na poziomie klubów z Gruzji czy oustadierów z Norwegii i Portugali. Ba, te ostatnie mają lepszą infrastrukturę i struktury organizacyjnie niż my. Budżetami pokonują nas nawet kluby z Izraela. Tobie to ktoś musiał powiedzieć w dobie „złotej ery” prosto w twarz, byś zauważył? A wystarczyło posłuchać, co mówił np.: Kasperczak, a nie wpatrywać się maślanymi oczami na Cupiała, jak w letargu.

Gro ludzi i chyba wszyscy trenerzy Wisły zawsze krzyczało o poprawę bazy, scouting, porządną politykę transferową etc. wtedy, gdy były jakiś sukces i gdy ich nie było - wiec o co Ci chodzi? Co to za gadanie?

PvD napisał(a):
a powiedz mi jaki został przyjęty obecny budżet z jakimi założeniami? bo dawniej był tak że zakładał wpływy np z pucharów, których nie było (…) Odpadniemy sportowo tragedia ale finansowo dla spółki Wisła SA uszczerbku nie będzie,w przeciwieństwie do poprzednich założeń na wyrost.
Błąd. Tak trudno zauważyć, ze to bilansowanie obecnego budżetu bez wpływów z pucharów odbywa się na zasadzie regularnego sprzedawania wartościowych zawodników? Dlatego pytam: czym będziecie zapełniać ten budżet, gdy ich zabraknie, a przez utrzymywanie się obecnej polityki dalej nie będzie wpływów z pucharów, spadną od sponsorów i z pogarszających się wyników sportowych, gdy osłabiana drużyna naturalną koleją rzeczy obniży loty? Swoimi odezwami z Sambo, jak to Wisła jest optymalnie zarządzana?

Myślisz, że bez brak wpływów z pucharów pomoże kondycji finansowej Wisły Kraków i ułatwi spłatę ogromnego długu względem TF? Tak kalkulujecie i taki macie plan? No to gratuluję.

PvD napisał(a):
Rogala szpąci a wy żadnego kroku by się mu przeciwstawić nie wykonaliście. (…)
Nie podoba się polityka TFK Handel (Cupiała) w Wiśle to dajcie mu do zrozumienia że go nie chcecie i żeby sobie poszedł w cholerę
A jak chcecie by postępował tak jak to wy sobie wyobrażacie to też mu dajcie do zrozumienia i zacznijcie coś w tym kierunku robić.
A jaką to głośną publiczna akcję zrobiło w sprawie Rogali SKWK? Jaki odniosło sukces w odsunięciu go od Cupiałą na tych swoich słynnych spotkaniach? Jakie sukcesy SKWK odniosło w dawaniu Cupiałowi do zrozumienia, że obecnie postępuje źle? Jakie efekty dało Wasze zabieganie o budowę boisk treningowych – powstały dzięki Wam?

Jakoś nie wiedzę, by te Wasze posiedzenia dały realnie większy efekt, niż klepanie na klawiaturze…Może Wam brakuje nie tylko rzeczywistego nacisku, znaczenia, ale też pomysłów?
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 03.08.2008 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując