Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 03.08.2008, 15:58
Lech raczej wygra, a Legia ma silną ekipe, jeśli wypalą tegoroczne transfery, to i FK Moskwa ulegnie.
Pierwszy raz od dawana w pucharach grają nie przypadkowe drużyny i jak narazie jeszcze żadna nie odpadła w pierwszej rundzie (jeszcze bo mecz Wisły w środe...) a w ostatnich latach najwyżej jedna przechodziła do nastepnej rundy. Jak narazie ten rok jest bardzo udany w wykonaniu Polskich zespołów
Odpowiedz cytując