Lech raczej wygra, a Legia ma silną ekipe, jeśli wypalą tegoroczne transfery, to i FK Moskwa ulegnie.
Pierwszy raz od dawana w pucharach grają nie przypadkowe drużyny i jak narazie jeszcze żadna nie odpadła w pierwszej rundzie (jeszcze bo mecz Wisły w środe...) a w ostatnich latach najwyżej jedna przechodziła do nastepnej rundy. Jak narazie ten rok jest bardzo udany w wykonaniu Polskich zespołów
