Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2866
Stary 03.08.2008, 15:56
Zgadzam się z moderatorami. Również apeluję o zachowanie rozwagi i rozsądku w swoich wypowiedziach. Sam natomiast bronię trochę Cupiała, bo rozumiem go, że w biznesie należy zachowywać rozsądek, a nie rozrzucać pieniędzy na prawo i lewo. Polityka transferowa Wisły dopiero ruszy - ogromnie w to wierzę. Jak narazie powtrzymajmy się natomiast od wszelkich zbednych komentarzy dotyczących transferów do Wisły, gdyż większość dotychczasowych informacji z gazet okazało się nieprawdziwych. Siedźmy spokojnie, kibicujmy Wiśle, wspólnie wygrajmy jako ten dwunasty zawodnik z drużyną w środę. Potem myślmy o transferach. Pozdrawiam.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując