Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.08.2008, 15:43
Mam pytanie? Większość z was pewnie tego doświadczyła więc pytam doświadczonych 18 lat skończe w styczniu, czy przed urodzinami mogę się spodziewać jakiegoś pisma z wojska itp? Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz cytując