Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.08.2008, 15:40
Teraz byl pobór na miesiac SIERPIEN...kolejny to WRZESIEN,czy przerwa do ostatniego poboru w grudniu czy jak



Z gory dziek za odp
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.08.2008 o godz. 15:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując