Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.08.2008, 15:31
Cytat:
Od stycznia przyszłego roku nie będziemy brać z obowiązku do wojska polskiego nikogo, kto by tego nie chciał
Interpretując te słowa dosłownie dochodzę do wniosku, że już w noszenie zaświadczeń "babrać" się nie musisz

Generalnie jednak nie wpadałbym w hurra optymizm by potem nie było zawodu. Temat owszem jest, jednakże w większości wywiadów na ten temat padają słowa "chcemy", "zamierzamy", "pobór ma być zawieszony"... Konkretnych aktów prawnych z tego co wiem to póki co jednak nie ma.


Co do pytanie o Marynarkę- jest przeszkolenie w Ustce, ale podobno z Marynarką nie ma to nic wspólnego. W ogóle te przeszkolenia mają raczej formę turnusów harcerskich, taki pic na wodę
Ostatnio edytowane przez felipe : 03.08.2008 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując