Wyświetl pojedynczy post
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 03.08.2008, 15:27
Cytat:
Od stycznia przyszłego roku nie będziemy brać z obowiązku do wojska polskiego nikogo, kto by tego nie chciał - powiedział podczas uroczystej przysięgi wojskowej w Krakowie minister obrony narodowej Bogdan Klich.
Ja to zrozumiałem, że to jest koniec poboru dla wszystkich, nie ważne czy ma 18 lat i dostał po raz pierwszy wezwanie czy np. 24 i się uczy. Chociaż nie zawsze jest tak jak wcześniej ktoś coś powie/obieca. Różni ludzie różnie interpretują ( czyli jak im się to podoba ). To się wszystko powinno wyjaśnić w przyszłym roku jak do tego dojdzie w ogóle.
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Odpowiedz cytując