Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.08.2008, 15:15
Orientuje się ktoś jak to wygląda - tzn. osoby, które teraz się uczą, mają odroczenie, cały czas mogą zostać "pobrane", natomiast brak poboru dotyczy tych którzy po 2010 kończą 18 lat, czy jak? Krótko mówiąc, dalej muszę się babrać w noszenie im zaświadczenia o pobieraniu nauki, czy sobie odpuszczą chłopaki?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując