|
Orientuje się ktoś jak to wygląda - tzn. osoby, które teraz się uczą, mają odroczenie, cały czas mogą zostać "pobrane", natomiast brak poboru dotyczy tych którzy po 2010 kończą 18 lat, czy jak? Krótko mówiąc, dalej muszę się babrać w noszenie im zaświadczenia o pobieraniu nauki, czy sobie odpuszczą chłopaki?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|