To jeszcze dla ochłody nie tylko dla Mareczka
Dzisiaj na Błoniach Krakowskich z okazji Pikniku Żołnierskiego:
Pozdrawiam tych po prawej!!
Pozdrawiam tych po lewej!!
I tych z Centrum też
Kojarzy mi się ta bajka, w której można było dostąpić zaszczytu uściśnięcia smoczej łapy
