|
Jeszcze może się okazać że w tym okienku sprzedamy Brożka i będzie atak Niedzielan - Dawidowski... Z tym transferem Nei to jakaś komedia.
Ja myśle że o tym transferze Nei i Ze Kalangi Cupiał kazał powiedzieć, aby odwrócić uwagę od meczu z Beitarem. A tak naprawde to sobie z nas jaja robią...
|