Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 03.08.2008, 13:10
Po żydowskim lobby w USA i to w Angli daje znać o sobie. I za co my mamy szanować tych Żydów, skoro nie potrafią docenić nawet tego, iż to właśnie w Polsce najwięcej z ich nacji zostało ocalonych
A wracając do Angoli powinniśmy żadać odszkodowań za jarmark jaki sobie urządzili naszym kosztem w Teheranie,Jałcie i Poczdamie.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/b...-zydom,1156371