Po żydowskim lobby w USA i to w Angli daje znać o sobie. I za co my mamy szanować tych Żydów, skoro nie potrafią docenić nawet tego, iż to właśnie w Polsce najwięcej z ich nacji zostało ocalonych

A wracając do Angoli powinniśmy żadać odszkodowań za jarmark jaki sobie urządzili naszym kosztem w Teheranie,Jałcie i Poczdamie.
http://fakty.interia.pl/swiat/news/b...-zydom,1156371