Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 03.08.2008, 11:46
sambo napisał(a):Wyświetl post
Mareczkowi dla ochłody




http://wiadomosci.onet.pl/1800301,11,item.html



ach te owoce..
W radiu PiN jakis czas temu mówili o tym - czemu przysłowiowy Kowalski nie może sam dokonać wyboru jakie czesci woli?

Kiedyś jeden z kolegów interesujacych się motoryzacją opowiedział mi że wiele części tzw oryginalnych i nieoryginalnych schodzi z tej samej taśmy producyjnej. Tylko jedne mają logo za które płacimy srednio 2 razy wiecej inne części nie....

A czasy kiepsko wyposażonych przydomowych manufaktur juz mineły. Większość tych części jest naprawdę dobrej jakości. A stosunek jakość-cena wybawieniem dla wielu kierowców.

No ale jak mamy centralne zarządzanie to co poradzić. Mamy w Polsce warszawocentryzm - a po utracie państwowości będziemy mieć brukselocentryzm
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...