sambo napisał(a):

W radiu PiN jakis czas temu mówili o tym - czemu przysłowiowy Kowalski nie może sam dokonać wyboru jakie czesci woli?
Kiedyś jeden z kolegów interesujacych się motoryzacją opowiedział mi że wiele części tzw oryginalnych i nieoryginalnych schodzi z tej samej taśmy producyjnej. Tylko jedne mają logo za które płacimy srednio 2 razy wiecej inne części nie....
A czasy kiepsko wyposażonych przydomowych manufaktur juz mineły. Większość tych części jest naprawdę dobrej jakości. A stosunek jakość-cena wybawieniem dla wielu kierowców.
No ale jak mamy centralne zarządzanie to co poradzić. Mamy w Polsce warszawocentryzm - a po utracie państwowości będziemy mieć brukselocentryzm
