Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 03.08.2008, 11:26
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Dorzucic do tego Nazarith'a, Putilo, Cristea'e i Renan'a Toni i paka na LM jest ^^ ewentualnie Ederson'a z 03/04 ; dd


bije ci ?



Cytat:
1.) Piszemy na temat - czyli potencjalna kandydatura musi spełniać podstawowe kryterium - zawodnik musi być w zasięgu finansowym Wisły
2.) Wypowiedź nie może być jednozdaniowa, i co najważniejsze musi wnosić coś do tematu.
Ostatnio edytowane przez South : 03.08.2008 o godz. 11:29.
Odpowiedz cytując