albert02 napisał(a): 
|
Dorzucic do tego Nazarith'a, Putilo, Cristea'e i Renan'a Toni i paka na LM jest ^^ ewentualnie Ederson'a z 03/04 ; dd
|
bije ci  ?
Cytat:
1.) Piszemy na temat - czyli potencjalna kandydatura musi spełniać podstawowe kryterium - zawodnik musi być w zasięgu finansowym Wisły
2.) Wypowiedź nie może być jednozdaniowa, i co najważniejsze musi wnosić coś do tematu.
|
Ostatnio edytowane przez South : 03.08.2008 o godz. 11:29.
|