Heban ja się nie okupuję.
Stwierdzam tylko fakt, ze jak się komuś Cupiał aż tak bardzo naraził i nie chcą go widzieć w Wiśle to niech coś zrobią

)
Nie rozumiem tylko ludzi, którzy przy 8 miejscu Wisły krzyczeli "Cupiał odejdź, kończ waść wstydu oszczędź" krzyczeli "Wilczek i łysy Bedanrz ****" "wypierd z Wisły" bo nie robią transferów, a gdy zrobili i ściągnęli kupili Łobo Jirsaka, Niedzielna to nagle uznali, że są super, że Wisła idzie w dobrym kierunku, że znów jest sielanka.
Czy dla takich ludzi jedynym wyznacznikiem dobrej organizacji Wisły są transfery? bo ile osób w tym temacie potrafi coś sensowanego powiedzieć o rzeczach ważniejszych? kto potrafi odpowiedzieć jak w tej chwili wygląda sprawa kompleksu sportowego na Wiśle, na jakim etapie są prace, jak wygląda zainteresowanie kibiców ta sprawą? interesują się jak zabezpieczone są interesy Wisła SA? TS Wisła? poza nielicznymi smiem wątpić bo dla nich liczy się zeby przyszedł Nei za 1 mln euro. Czy ktoś by się dziś zamienił z Cracovią? pewnie nikt, więc niech nie dziwi że Cracovia czy Hutnik mają zaplecze treningowe lepsze niż mistrz Polski aspirujący do gry w pucharach. Zakładając, że nie da się dwóch spraw załatwić za jednym zamachem, jesteśmy w stanie poświęcić 2 lata sukcesów na 2 lata budowania klubu od podstaw. Ilu kibiców by się odwróciło od Wisły albo powiedziało, że to głupi pomysł?
a to że Rogala mówi "mam być" i niestety "jest" obrazuje przykry dla Wisły stan
jeżeli za takiego Tajstera ktoś inny płaci (zgadnijcie kto) za karnety (sytuacja nie z tej rundy) to o czym to świadczy?
nie ma na porządne krzesło ,a jest lub ma być 100-300 tys euro? oczywiście się znajdzie bo jak ktoś powie panie Cupiał trzeba dać to Boguś da. Tylko szkoda, że to "trzeba dać" mówi jakiś idiota, a nie fachowiec.