Johnny B napisał(a):

|
Nie piszmy takich rzeczy, bo widać, że facet stara się cały czas załatwić nam zawodników dobrej klasy za jak najmnijesze pieniądze. I to jest sztuka, więc zaczekajmy z osądami do końca okienka transferowego.
|
Dokładnie, każdy kto jest choć troche obiektywny wie że to nie jest wina Bednarza tylko GÓRY. Bednarz przez ostatni rok wykonał kawał dobrej roboty ściągając Skorżę,Niedzielana,Kosowskigo,Boguskiego,Ćwielonga ,Diaza,Singlara,Łobodzńskiego. Który menago w naszej historii ściągnął tylu tak znaczących piłkarzy do Wisły?