dynek.pl napisał(a):

|
przezywacie jakby to bylo forum Legii
|

A kolego jaki jest tytuł tego tematu

Tak dla przypomnienia (Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn)
Jakbyśmy oglądneli mecz Grashoppers w lidze szwajcarskiej i podzielili sie swoimi opiniami na temat gry to byś napisał:
przezywacie jakby to bylo forum Lecha
