Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
125
02.08.2008, 22:58
Mam pytanie jutro jest WŚ otwarty?
Pytałem bo myslalem ze moze ze wzgledu na ten mecz zrobią wyjątek.
Thx za odp.
Powód: A beitar kurvva
Ostatnio edytowane przez v : 02.08.2008 o godz. 23:12.
v
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do v
Znajdź inne posty napisane przez v