Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 02.08.2008, 22:58
Mam pytanie jutro jest WŚ otwarty?

Pytałem bo myslalem ze moze ze wzgledu na ten mecz zrobią wyjątek.
Thx za odp.
Powód: A beitar kurvva
Ostatnio edytowane przez v : 02.08.2008 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując