Mishuh napisał(a):

Pewnie wielu ludzi nie ma (na forum pustki aż strach), ceny nie zachęcają, a i wynik nie wszystkich należycie mobilizuje. Ktoś zna jeszcze jakieś powody?
|
Nie ma czasu, trzeba sie na Barcelone mobilizowac... Bednarza zwyzywać...
Przecież nikt sie nie rozerwie...