Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.08.2008, 22:44
Mishuh napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wielu ludzi nie ma (na forum pustki aż strach), ceny nie zachęcają, a i wynik nie wszystkich należycie mobilizuje. Ktoś zna jeszcze jakieś powody?
Nie ma czasu, trzeba sie na Barcelone mobilizowac... Bednarza zwyzywać...
Przecież nikt sie nie rozerwie...
Powód: Nie, żadnych.
Ostatnio edytowane przez Firo : 02.08.2008 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując