Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dragan 91
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Mazowsze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 02.08.2008, 22:11
Na początek chciałbym się przywitać ze względu, że to mój 1-szy post na tym forum.

mariano710 napisał(a):Wyświetl post
sa i pewnie beda do srody
No właśnie, a tu jest moje pytanie. Planuje się wybrać na ten mecz i wspomóc Wisełkę, ale mieszkam ok. 600km od Krakowa. Do której musiałbym się pojawić przy kasie żeby kupić 2 wejściówki? Nie jest to możliwe przez Internet?
Odpowiedz cytując