Na początek chciałbym się przywitać ze względu, że to mój 1-szy post na tym forum.
mariano710 napisał(a):

|
sa i pewnie beda do srody
|
No właśnie, a tu jest moje pytanie. Planuje się wybrać na ten mecz i wspomóc Wisełkę, ale mieszkam ok. 600km od Krakowa. Do której musiałbym się pojawić przy kasie żeby kupić 2 wejściówki? Nie jest to możliwe przez Internet?