Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
greg76
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Gdansk
Offline
#
109
02.08.2008, 20:40
Witam Braci z Krakowa ! Będę u was służbowo w środę i chętnie zaliczyłbym debiucik przy Reymonta
Myslicie że mam szansę kupić bilet w dniu meczu ?
greg76
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do greg76
Znajdź inne posty napisane przez greg76