Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
greg76
Junior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Gdansk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 02.08.2008, 20:40
Witam Braci z Krakowa ! Będę u was służbowo w środę i chętnie zaliczyłbym debiucik przy Reymonta
Myslicie że mam szansę kupić bilet w dniu meczu ?
Odpowiedz cytując