|
Od tej chwili dzień dziecka się kończy. Za smęcenie nie na temat, nabijanie, wylewanie własnych frustracji będą bany do końca września. Za założenie w tym czasie drugiego konta polecą oba.
W tej chwili żyła na moim czole jest taktowana szybciej niż mój Athlon 64 3200, a przeczytałem tylko półtorej strony waszej twórczości.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.08.2008 o godz. 00:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|