Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 02.08.2008, 19:20
Cytat:
. Myśląc o jakichkolwiek sukcesach, trzeba je dobrze poznać, zrozumieć i grac wedle reguł, które wyznaczają, często niepojętych dla zwykłych ekonomistów czy kibiców.
czyli wielu krzykaczy na tym forum może sie mylić jak i ekonomiści z otoczenia Cupiała, może obie strony nie rozumiejeją tych reguł?

Cytat:
Nie ma dróg na skróty, pozbawionych inwestycji w trwałe struktury klubu takie jak baza, klasowi zawodnicy, sprawny system szkolenia i wiele innych. Liczenie na krótkotrwałe szczęście i minimalizacja ryzyka to złudna pułapka, która w długofalowej perspektywie zawsze obruci się przeciwko każdemu klubowi.[/I] "
a czy iwestując w drużynę Kasperczaka Cupiał myślał długofalowo? nie! właśnie myślał krótkowzrocznie dziś kupię jutro sukces, obróciło się to przeciwko niemu? ano obróciło. To właśnie tamta polityka krótkofolowa (na dziś a najlepiej na wczoraj) to właśnie ta droga na skróty doprowadziła/zdeterminowała go do takich działań. To wydawanie pieniędzy być może więcej niż się miało przy dwóch latach totalnej kompromitacji spowodowało finansowe zawirowania które mamy do dziś.

Duże pieniądze wpompowane w klub nie równa się dobra organizacja klubu.
Dobra organizacja klubu równa się duże(umiarkowane) pieniądze.

zresztą nie zabieram już głosu, wałkować 10 rok to samo nie ma sensu.

Pozbądźmy się Cupiała albo zróbmy protest przeciwko reklamowaniu się TF Kable na koszulkach wtedy wszyscy będą zadowoleni.bo przecież to tragedia że zamiast Żywca, Ery czi Orange widnieje tam TF Kable


Powinniśmy się też bulwersować reklammami jak ktoś kiedyś na tym forum napisal bo co to za jakieś głupie firmy się reklamują: Dar Natury, Ryś, Bytom itp liczy się tylko Adidas, Nike MasteCrad a nie kwota dawana na klub

a tak jeszcze na zakończenie z humorem:

Co wam wszystkim szkodzi zrobić bojkot Cupiała i TF Kablei jawnie domagać się jego odejścia skoro tak dalej ma niszczyć Wisłę i nic nie robić w celu dalszych inwestycji. Na zachodzi kibice potrafią tupnąć nóżką

albo jeszcze jedna sugestia. Zebrać się stworzyć sobie jakąś grupę osób, które będą cokolwiek działać by zdeterminować klub i właściciela do słusznej drogi. Powodzenia życzę.

Pan Rogala ma doświadczenie, mówi "ma być" i jest

Wymiary płotu 2m x 100m przy czym rolka materiału 1,5m x 100m
Ostatnio edytowane przez PvD : 02.08.2008 o godz. 19:43.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując