Acapelo napisał(a):

Ja jeszcze jedno biorę pod uwagę.
Płyta w Jerozolimie była bardzo twarda i szybka. Nasi piłkarze było widać że jej nie czują zupełnie. U nas takiej płyty nie będzie. Może dzięki temu będzie też dokładniejsza gra z naszej strony, bo widać było że Beitar dobrze wie jak grać na tej płycie w Jerozolimie. Przez to nasza przewaga w środku była mniejsza bo ciężko było zagrać dokładną i szybką piłkę.
|
powiem tyle...złej baletnicy...
strasznie mnie denerwuje tego typu gadanie...
to samo jak nasza Reprezentacja narzekała w Krakowie na murawe (technicy wielcy

) a Amerykanie ani słowem o murawie się nie wypowiedzieli...
na ManUtd murawa jest fatalna a jakoś Cristiano wozi wszystkich i nie narzeka
