Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 02.08.2008, 19:16
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Ja jeszcze jedno biorę pod uwagę.

Płyta w Jerozolimie była bardzo twarda i szybka. Nasi piłkarze było widać że jej nie czują zupełnie. U nas takiej płyty nie będzie. Może dzięki temu będzie też dokładniejsza gra z naszej strony, bo widać było że Beitar dobrze wie jak grać na tej płycie w Jerozolimie. Przez to nasza przewaga w środku była mniejsza bo ciężko było zagrać dokładną i szybką piłkę.

powiem tyle...złej baletnicy...

strasznie mnie denerwuje tego typu gadanie...

to samo jak nasza Reprezentacja narzekała w Krakowie na murawe (technicy wielcy ) a Amerykanie ani słowem o murawie się nie wypowiedzieli...

na ManUtd murawa jest fatalna a jakoś Cristiano wozi wszystkich i nie narzeka
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Proud : 02.08.2008 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując