Wyświetl pojedynczy post
kmicin
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2852
Stary 02.08.2008, 18:41
A niepomyśleliście że to Nei zwleka do środy Przecież sam mówił że chciał by przyjść do Wisły i walczyć w pucharach. Moim zdaniem sam Nei jest powodem przedłużenia tego transferu a klub bierze to niby na siebie.
Odpowiedz cytując