Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kmicin
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
2852
02.08.2008, 18:41
A niepomyśleliście że to Nei zwleka do środy
Przecież sam mówił że chciał by przyjść do Wisły i walczyć w pucharach. Moim zdaniem sam Nei jest powodem przedłużenia tego transferu a klub bierze to niby na siebie.
kmicin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kmicin
Znajdź inne posty napisane przez kmicin