mcovalski napisał(a):

Nie znoszę tego Katalońskiego szajsu. Nigdy ich nie polubię.
Hala Madrid!!!
|
Bardziej szajsowatej drużyny niż Real , to ze świecą szukać. Zero klasy.Są w pierwszej trójce najbardziej niecierpianych przeze mnie drużyn na świecie. Visca el Barca !
W minionych latach też mieliśmy takie mecze - zwykłe formalności, wygrane bez najmniejszego problemu - a jak sie to skończyło , to wszyscy wiemy.Tak,że na razie proponuje temat Barcy odłożyć na półkę, bo momentami
robi się to już śmieszne, a sytuacja Wisły przed rewanżem wcale nie jest fajna.