Robert_wislak napisał(a):

|
6000 max, na kilka dni przed zakończeniem sprzedaży pisali, że Wisła sprzedała zaledwie 5000 karnetów.
|
Po pierwsze pisali ze 6 tysiecy... wiec po **** te zanizania... normalnie gorzej niż onet. po drugie to było 23 lipca... do tej pory spokojnie mogło pójść wiecej... z 7-8. Co ciekawe na stronie Legii wyczytałem, ze poszło... 10 tys.
P.s OT Mój znajomy ma numer karnetu 6673 kupował 23 wiec bez kitowania
mateusz212 napisał(a):

jacy karnetowcy ? wszyscy juz moga kupowac bilety na środowy mecz....
|
Mowie, ze kupowali karnetowcy w WŚ... bo w kasach przy B mały ruch