Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 02.08.2008, 17:42
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
6000 max, na kilka dni przed zakończeniem sprzedaży pisali, że Wisła sprzedała zaledwie 5000 karnetów.
Po pierwsze pisali ze 6 tysiecy... wiec po **** te zanizania... normalnie gorzej niż onet. po drugie to było 23 lipca... do tej pory spokojnie mogło pójść wiecej... z 7-8. Co ciekawe na stronie Legii wyczytałem, ze poszło... 10 tys.

P.s OT Mój znajomy ma numer karnetu 6673 kupował 23 wiec bez kitowania

mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
jacy karnetowcy? wszyscy juz moga kupowac bilety na środowy mecz....
Mowie, ze kupowali karnetowcy w WŚ... bo w kasach przy B mały ruch
Ostatnio edytowane przez regan : 02.08.2008 o godz. 17:53.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując