Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
1242
02.08.2008, 17:40
IndykTSW
napisał(a):
Mam prośbę. Szukam jakiegoś grafika który pomógłby mi zaprojektować szal. Tylko podkreślam że szal nie będzie Wiślacki. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc to proszę na priv. Z góry dzięki.
Podbijam, zależy mi bardzo na tym.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW