Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !
Offline
#
314
02.08.2008, 17:33
Czarny,
napisał(a):
ABG NH a masz może wersje bez tego wieśniaka co gada jakies bzdury w trakcie?albo ktos ma ?
ja nie posiadam i nie wiem w ogóle czy jest taka wersja... ;] ale mogę się mylić
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Armia_Białej_Gwiazdy_NH