Wyświetl pojedynczy post
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
 
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 02.08.2008, 17:33
Czarny, napisał(a):Wyświetl post
ABG NH a masz może wersje bez tego wieśniaka co gada jakies bzdury w trakcie?albo ktos ma ?
ja nie posiadam i nie wiem w ogóle czy jest taka wersja... ;] ale mogę się mylić
Odpowiedz cytując