Była kiedyś taka dyskusja że niby Leo robi nam łaske iż prowadzi naszą reprezentacje która nie rokuje żadnych szans. A tu proszę!
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,55...ji_Gruzji.html
Jak Gruzini to robią? Ich reprezentacja mimo wszystko jeszcze mniej rokuje niż nasza a tam tyle dobrych trenerów..... i kto tu komu robi łaske
