Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1398
Stary 02.08.2008, 17:23
Cytat:
- Wisła ma teraz mocniejszy skład niż wtedy, dlatego uważam, że może stawić czoła Katalończykom. Na pewno nie będzie tak, że krakowianie pojadą na Camp Nou tylko na wycieczkę, popstrykać sobie fotki.
a to ciekawa opinia pana Franciszka Smudy. ostatecznie możnaby? się zgodzić z naszym składem, ale jeśli chodzi o Barcelone - chyba nikt nie ma wątpliwości, że teraz to lepsza drużyna. to tak z gatunku ciekawostek, bo sam narazie wolę o FCB nie rozmawiać.
Odpowiedz cytując