Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.08.2008, 17:09
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
kibole którzy pojechali na Węgry mieli uciechę
Kibice F1 to jest zupełnie inna półka w porównaniu z piłkarskimi. Tak,że użycie takiego określenia w stosunku do nich (a również i do mnie) jest zupełnie nie na miejscu. Tam nie ma agresji, wyzwisk, poniżania przeciwnika.
Jest radosna zabawa i emocje , w których uczestniczą ludzie niezależnie od tego komu kibicują.
Odpowiedz cytując