Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 02.08.2008, 15:19
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post


.

ja wcale nie twierdzę, że KAŻDA decyzja jest OK - bo wiele było iich złych. Najgorsza i najwieksza dto zdymisjonowanie Łazarka na samym początku - to był błąd strategiczny. (pisząc o analizach miałem na mysli finansowe)

Przede wszystkim weź pod uwagę jedno dla Cupiała nie jest ważne co przyniesie Wiśle korzyść - dla Cupiała jest ważne co przyniesie korzyść Cupiałowi. Bo korzyść Wiśle zapewne przyniosłaby wpłata na kapitał zapasowy połowę tegorocznego zysku TF - zapewne byłaby to korzyść nie byle jaka.

Ale nic to - moze kiedys bedzie wam dane być w strukturach poważnej firmy (niekoniecznie sportowej, choc to byłoby najlepsze) i wtedy zobaczycie na co wam pozwolą
Ostatnio edytowane przez sambo : 02.08.2008 o godz. 15:26.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując