Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.08.2008, 14:56
Dziwny ten pomysł z SF. Z założenia wszyscy kibice AS Romy powinni dzielić swoje pasje między piłkę a wyścigi co się raczej nie zdarza. Jestem ciekawa jaką popularnością cieszą się poszczególne zespoły. Jakby powstał zespół pod nazwą naszej drużyny to chyba miałby z 50 kibiców;-)

Dzisiejsze kwalifikacje Heidfeldowi poszły jeszcze gorzej niż ostatnio. Samochód mu się kompletnie "źle prowadził". Mimo wszystko jutrzejszy wyścig może sie tak ułożyć że Nick wpadnie na metę przed naszym RK;-) Kubica zajął bardzo dobre miejsce ale musiał się chyba bardzo bardzo mocno starać żeby go samochód słuchał. Widać zależało mu na dobrym występie co by kibole którzy pojechali na Węgry mieli uciechę A szał na trybunach zapanuje gdy jutro Kubicki wygra i będzie racowisko;-)
Odpowiedz cytując