mam dosyc glupie pytanie bo nie znam sie na opcjach forum

jak wkleic takie obrazki i gdzie to zrobic(wiem ze w panelu uzytkownika ,tylko co dalej) jak np ma Nero-"zero tolerancji dla ..." ,Szprotson ma cos z Lechia to co jest pod postem ,Kamik ma jakis obrazek Wisla Skawina,