Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 02.08.2008, 14:53
mam dosyc glupie pytanie bo nie znam sie na opcjach forum jak wkleic takie obrazki i gdzie to zrobic(wiem ze w panelu uzytkownika ,tylko co dalej) jak np ma Nero-"zero tolerancji dla ..." ,Szprotson ma cos z Lechia to co jest pod postem ,Kamik ma jakis obrazek Wisla Skawina,
.....
Odpowiedz cytując