|
Siema
potrzebuje porady/pomocy
Mam d900i, ale ostatnio jakos mi wypadł, no i caly wyswietlacz **** strzelił.
telefon działa, wlacza sie etc, ekran jak po zdeptaniu, jak go naciskam to tecza kolorów. Dało sie czytac, ale teraz juz sie nie da.
Ile moze mnie kosztowac wymiana?naprawa? etc?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|