Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 02.08.2008, 14:43
Siema
potrzebuje porady/pomocy

Mam d900i, ale ostatnio jakos mi wypadł, no i caly wyswietlacz **** strzelił.
telefon działa, wlacza sie etc, ekran jak po zdeptaniu, jak go naciskam to tecza kolorów. Dało sie czytac, ale teraz juz sie nie da.
Ile moze mnie kosztowac wymiana?naprawa? etc?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując