Ogryzek napisał(a):

Rozumiem że nie jestem godnym odpowiedzi dla kolegi Sambo
|
Ogryzek nie przesadzasz? Spodziewasz się odpowiedzi 10 min po poście czy czego? Co do żyły złota - napisałem to dlatego, że czytałem chyba w rzepie, że jakaś firma, chyba norweska dokonała ciekawych badań w okolicach Torunia, całkiem niedawno. I konkluzja jest taka - zajebiste pokłady wód.
Jeśli więc powoli tworzy sie taką nagonkę na Rydzyka ( a Rydzyk ostro szuka kasy a wcześniej dostał dotacje z UE, której nie daje sie na piękne oczy) i porównuje do tego konkluzje norweskiej firmy to można spokojnie wyciągnąć wniosek o co chodzi w interesie, nie?
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43