Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2843
Stary 02.08.2008, 14:41
Heh, co roku sezon ogorkowy przynosi nam to amo. Wieczne narzekanie na brak transferow a gdy sa to wielkie nadzieje a potem wielki lament jak kiepskie byly to "wzmocnienia". Uwielbiam za to to forum. Dzien w dzien poprawia mi humor sie jak widze takich jak dynek.pl, Acapelo, hedu i pozostalych wiecznych malkontentow ktorzy wiecznie narzekaja a nawet zlotowki nie dorzuca poza kupnem biletu na mecz choc i w tym przypadku nie zawsze to dziala bo pelna frekwencja to tylko na najwiekszych hitach jest. Ktos moze mi wypomniec moj poprzedni post odnosnie Ze Kalangi owszem podjaralem sie i nadal bardzo chcialbym go w Wisle ale przeciez nie od tego zalezy to czy bede temu klubowi kibicowal.

Odnosnie transferow. Priorytetem jest zakup obroncow i to nie tlyko srodkowego ale lewego i prawego na lawke, lewego pomocnika i drugiego ofensywnego. ZAapomnialbym o bramkarzu. A jak przyjda Ze Kalanga i Nei to tez bede szczesliwy.
Odpowiedz cytując