PowerWiślak123 napisał(a):

|
Ja myślę, że patrząc na wynik wyjazdowy to Wisła jest faworytem, na wyjeździe zdobyliśmy bramkę, zagraliśmy w sumie dobry mecz i wiadomo, że u siebie zawsze jesteśmy groźniejsi. Nie zapominajmy o kolejnym atucie czyli wspaniałym dopingu ABG.
|
Jak możemy być faworytem po porażce ?

Jednak to my musimy , a Beitar tylko może
Cytat:
Jakieś problemy ze wzrokiem?
|
chyba tak , sorry Acapelo moje niedopatrzenie:( chyba , że edytowałeś posta
