Wyświetl pojedynczy post
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1395
Stary 02.08.2008, 14:24
PowerWiślak123 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że patrząc na wynik wyjazdowy to Wisła jest faworytem, na wyjeździe zdobyliśmy bramkę, zagraliśmy w sumie dobry mecz i wiadomo, że u siebie zawsze jesteśmy groźniejsi. Nie zapominajmy o kolejnym atucie czyli wspaniałym dopingu ABG.
Jak możemy być faworytem po porażce ? Jednak to my musimy , a Beitar tylko może
Cytat:
Jakieś problemy ze wzrokiem?
chyba tak , sorry Acapelo moje niedopatrzenie:( chyba , że edytowałeś posta
Ostatnio edytowane przez Coach : 02.08.2008 o godz. 14:26.
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując