|
Ja myślę, że patrząc na wynik wyjazdowy to Wisła jest faworytem, na wyjeździe zdobyliśmy bramkę, zagraliśmy w sumie dobry mecz i wiadomo, że u siebie zawsze jesteśmy groźniejsi. Nie zapominajmy o kolejnym atucie czyli wspaniałym dopingu ABG.
"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
|