|
a mi się wydaje że jednak Nei byłby super wzmocnieniem. Pamiętajcie że euro słabo stoi. To co chcą Bułgarzy to nie całe 3 mln złotych... Drogo? I wtedy mamy 4 napastników jak nie będzie kontuzji:
Nei(28lat) Brożek(25lat) Niedzielan(29 lat) Dawidowski(30l) - typowe napadziory, w odpowiednim wieku i na 3 lata żadnych napadziorów nie potrzeba.
Następnie jest prawe skrzydło: Łobodziński Boguski
Lewe skrzydło: Zieńczuk Ćwielong Pi. Brożek
Środek: Jirsak Baretto Gołoś(tu nie liczę starzejących się) i tu właśnie potrzeba będzie wzmocnien na następne okienka!! chociaż 1 konkretny zawodnik dobrze grający w obronie
Środek obrony: Głowacki i tu właśnie kolejne wzmocnienia
Prawa obrona: Wzmocnienia
Lewa obrona: wzmocnienia
bramkarz: wzmocninia
Czyli żeby zachować hegemonię i zgrać drużynę(chyba nasza jedyna szansa na dobry występ w pucharach): potrzeba 2 stoperów poniżej 30, 1 środkowego pomocnika klasy Radka Sobolewskiego, prawego obrońcę, bramkarza i spokojnie mamy na to 1 rok czasu to czasu wygaśnięcia kontraktów Cantoro, Sobola, Baszczyńskiego.
Ile to może kosztować?
2 obrońców z czego 1 młody powiedzmy za 0,5 mln Euro i jeden za free albo np. Baszczynski pozostawiony na rezerwie.
środkowy pomocnik- 1mln Euro
prawy obrońca- za 0.5 mln euro mozna już kupić naprawdę dobrego i perspektywicznego
bramkarz za free
2 mln Euro na 2 okienka... Jest to realne jest!
Kto w Wiśle jest na wysokim kontrakcie na dłuższą metę?
-Niedzielan 250tys
-Brożek 180tys
-Nei 300tys Euro
-Łobodziński 250tys
-Głowacki 220tys Euro
Razem najdrożsi wykorzystują 1,2 Euro budżetu płacowego co spokojnie około 3-4 mln Euro mógłby wynosić.
zostaje około 2-3 mln Euro na płacę dla reszty.
Ludzie prawda jest taka że zakup Neiego jest dobrym rozwiązaniem. Ludzi na tyły się jakiś znajdzie. A oszczędności szukałbym raczej w usuwaniu piłkarzy typu: Baszczyński Cantoro(za rok) Kmiecik(wiem że tacy mało zarabiają ale zawsze coś, a drewno straszne), Szabat, Varga
Prawda jest taka że jeżeli Bednarz chce zmniejszyć budżet płacowy bez zmniejszenia poziomu sportowego to do odstawki następni muszą iść:
Baszczyński
Cantoro
Szabat
Kmiecik
Ci panowie żegnają się z Wisłą w przeciągu 1 roku. Po prostu na Europejskie puchary wykazują 0 przydatności.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 02.08.2008 o godz. 13:25.
|