Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 02.08.2008, 12:19
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Mój skład na Beitar:

Pawełek Baszczynski Sobol Cleber Pi.Brożek - Łobodziński Cantoro Jirsak Diaz(w pomocy) Boguski Brożek
na stoperze za Głowe chyba zagra Baszczu a na prawej obronie Singlar.Z Diazem ciekawy pomysł ale chyba Skorża mu jeszcze tak bardzo nie ufa.Oj przydałby sie w tym meczu Kokos.
Odpowiedz cytując