Styk83 napisał(a):

|
W takim razie po co odpuszczaja takich graczy jak Paulista,itp...? czemu nie sciagneli Cwielonga?on rowniez moze grac na lewym skrzydle?to juz nnie chodzi o super gwiazdy skoro nie mamy pieniedzy , tylko zawodnikow ktorzy beda potrafic zastapic np Zienczuka czy innych podczas urazu lub wejsc w trakcie meczu aby cos drgnelo w grze.
|
I w drugą stronę: dlaczego odchodzi Kokoszka, Dudka, Paulista w sumie zaczął się dąsać na kasę, nikt go na siłe nie wyrzucał. Patrzmy realnie! Kocham ten klub ale Wisła gra w III lidze europejskiej!