Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 02.08.2008, 11:53
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
w kwadratowych nawiasach quote i wklejasz tekst z drugim to samo a jak juz nie chcesz cytowac to w kwadratowym nawiasie przed quote daj / . Poprostu daj cytuj 1 post a jak chcesz drugi to skopiuj tekst tego drugiego i daj tak jak napisalem wyzej
[QUOTE=michu-kozlowek;578073]Rozpoczynasz od [quote]

Wpisujesz tekst po drugim nawiasie, ten, który chcesz zacytować.

Po wpisaniu fragmentu który chciałeś zacytować, kończysz też
Cytat:
, lecz teraz po pierwszym nawiasie a przed literką q, wstawiasz ukośnik /

Nie da się tego przedstawić w zwykłej formule, bezpośrednio tak jak powinno to wyglądać, bowiem edytor automatycznie cytuje
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.

Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.
Cytat dwóch czy większej ilości postów uzyskujemy za pomocą przycisku " " jak na załączonym obrazku:



Zaznaczamy posty, które chcemy zacytować, a następnie piszemy po prostu odpowiedź.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując