dymek_nhs napisał(a):

|
w kwadratowych nawiasach quote i wklejasz tekst z drugim to samo a jak juz nie chcesz cytowac to w kwadratowym nawiasie przed quote daj / . Poprostu daj cytuj 1 post a jak chcesz drugi to skopiuj tekst tego drugiego i daj tak jak napisalem wyzej
|
[QUOTE=michu-kozlowek;578073]Rozpoczynasz od [quote]
Wpisujesz tekst po drugim nawiasie, ten, który chcesz zacytować.
Po wpisaniu fragmentu który chciałeś zacytować, kończysz też
Cytat:
, lecz teraz po pierwszym nawiasie a przed literką q, wstawiasz ukośnik /
Nie da się tego przedstawić w zwykłej formule, bezpośrednio tak jak powinno to wyglądać, bowiem edytor automatycznie cytuje
|
Prezydentowa napisał(a):

Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.
Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.
|
Cytat dwóch czy większej ilości postów uzyskujemy za pomocą przycisku " " jak na załączonym obrazku:
Zaznaczamy posty, które chcemy zacytować, a następnie piszemy po prostu odpowiedź.