Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 02.08.2008, 11:53
gris napisał(a):Wyświetl post
Ja sam nie wiem o co Tobie chodzi Ja śmieje z baha że daję nie wiadomo po co mecze ekstraklasy a Ty mi piszesz "Każdy szanujący się buk ma obecnie ligę polską w ofercie " to tylko siąść i płakać ze śmiechu

Ja zagrałem dziś na Cibulkova D. - Bartoli M. 1 1,55 i Murray A. - Karlovic I. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 1,55
Chodzi mi o to, że generalnie to polska liga jest w ofercie każdego buka netowego, co kiedyś nie było takie oczywiste. Nie chodziło mi o "aktualną" kolejkę. To Ty proponowałeś obstawianie Wisły na ten weekend kiedy wiadomo było, że kolejka się nie odbędzie, więc napisałem, że albo sobie robisz jaja, albo nie wiesz co się wokoło dzieje.
Odpowiedz cytując