Chodzi mi o to, że generalnie to polska liga jest w ofercie każdego buka netowego, co kiedyś nie było takie oczywiste. Nie chodziło mi o "aktualną" kolejkę. To Ty proponowałeś obstawianie Wisły na ten weekend kiedy wiadomo było, że kolejka się nie odbędzie, więc napisałem, że albo sobie robisz jaja, albo nie wiesz co się wokoło dzieje.